نتایج جستجو برای عبارت :

سرشار از پروتئین برای عضله سازی

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
رزاق از رزق به معنی روزی یا جیره ای که شامل هر مخلوقی در آفرینش است.
به رنگ یاه رازق و یا رزاق بودن الهی بودن یعنی به رنگ تمامی اسماء الهی شدن..
رزاق شدن لازمه اش کسب تمام اسامی و بفعلیت رساندن تمام اسامیست تا بتوان طبق ظرفیت های موجود رزاق شد و رزاق بود.
لازمه اش غنی بودن است از خدا
سرشار بودن است از خدا
و خدایی کردن است با خدا
سرشار از علم او باش  تا با آگاهی ببخشی
سرشار از عدل او باش تا ب عدالت ببخشی
 سرشار از بصیرت باش تا با بصیرت ببخشی
سرشا
عضله سازی زنان یکی از موضوعاتی است که طرفداران خاص خود را دارد.
البته خیلی از افراد، عضله‌سازی را با چاق‌شدن اشتباه می‌گیرند؛ اما لازم است بدانید که عضله‌سازی،‌ یعنی افزایش بافت عضلانی و بدون چربی بدن.
امروزه اکثر خانم‌ها برای خوش‌فرم شدنِ بدنشان،‌ سراغ تمرینات بدنسازی می‌روند تا چربیِ بدنشان را به حداقل برسانند و استایلی ورزشکاری و عضلانی بسازند.

ادامه مطلب

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
سررشته‌ای برای شروع تغذیه‌ی پیش از تمرین ندارید؟ این مقاله را بخوانید تا نوع وعده‌ی غذایی که باید بخورید و بهترین مکمل برای آن وعده را یاد بگیرید.
وزنه‌بردارهای جدی نیاز به مقدار زیادی انرژی و تمرکز بر تأمین سوخت تمرین‌های شدید خود دارند. تغذیه و مصرف مکمل پیش از تمرین، به مؤثرترین شیوه‌ی ممکن، این اهداف را به انجام می‌رساند. اگرچه دوره‌ی پیش از تمرین، زمانی برای ارتقاء رشد عضله نیز است.
برای تجربه‌ی رشد عضله متناسب با کار شدید در با
من سرشار از زندگی ام، سرشار از امید و انگیزم :) دلم میخواد 99 رو با تموم وجود زندگی کنم و تک تک لحظه هاشو شگفت انگیز بسازم، میدونم که از پسش بر میام، امسال آرزوهامو دنبال میکنم و به همشون میرسم، به خودم قول دادم :) خدای بزرگم ازت ممنونم، ممنونم که یه سال جدید، کنارمی و هوامو داری و دوباره بهم فرصت دادی، خیلی دوستت دارم :) 
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
ماهی شاید ماهی اولین ماده‌ی غذایی نباشد که در ذهن دارید، اما اگر می‌خواهید عضله سازی کنید، ماهی، بهترین منبع پروتئین مورد نیاز برای اینکار است! یکی از بهترین ماهی‌هایی که می‌توانید بخورید، سالمون است. سالمون در هر ۱۰۰ گرمش، حدود ۲۰ گرم پروتئین دارد.همچنین حاوی سایر مواد مغذی سالم مانند چربی‌های اشباع نشده و اسیدهای چرب امگا ۳  هم هست. سالمون، یک منبع عالی از ویتامین D نیز می‌باشد که در ساخت عضلات بسیار مهم است. اگر سالمون دوست ندارید، م
بخش اول: نکات تمرینهای استقامتی۱-سه بار در هفته، روزانه حداقل ۳۰ دقیقه وزنه بزنید. شما می توانید از دستگاه ها، وزنه های آزاد، کش های تی آر ایکس، کلاسهای وزنه برداری و یا ترکیبی از این گزینه ها استفاده کنید.هرگز بی مهابا و نسنجیده وزنه بر ندارید. این کار نیاز به قرارگیری صحیح و هدف قرار دادن صحیح فیبرهای عضلانی دارد. در یک کلاس مقدماتی برای برداشتن وزنه ها و نحوه صحیح اجرای حرکات زیر نظر یک شخص آموزش دیده شرکت کنید.۲- بین روزهایی که وزنه می زنی
درد شروع توجه به یک نقطه است و مى تواند منشأ مواجهه ى بیشتر و آگاهى باشد.
وقتى براى اولین بار یا بعد از مدتها نرمشى انجام مى دهم، درد و کششى حس مى کنم، یا خشکى و گرفتگى اى. آنجاست که انگار عضله اى بیدار شده یا براى اولین بار کشف مى شود. آگاهى اى بیدار مى شود. که آن نقطه هست و مى خواهد حرکت کند. مى خواهد نفس بکشد. 
چند روزى که با مدارا نرمش را ادامه مى دهم، که به آن نقطه توجه مى کنم، نرم نرمک حرکت هایش روان مى شود و من از درد رها.

اثر بوتاکس موقتی است یا دائمی؟
با تزریقات مکرر اثر بوتاکس تقریبا دائمی می شود زیرا به تدریج زمانی که به عضله ای سم یوتولینیوم تزریق می شود، عضله مربوط آتروفیک و ضعیف می شود. هدف از تزریق هم همین است. عضلات قوی در ناحیه پیشانی زمینه ساز چین است و ضعیف شدن عضلات از این مساله پیشگیری می کند.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
دو نوع روش برای لاغری با ایکس بادی و یا چربی سوزی داریم
عضله شدن چربی ها و ایجاد توده عضلانی بدون چربی
همانطور که میدانید چربی ها حجم بیشتری از عضله را دارنند همانطور که
در تصویر زیر میبینید وزن هر دو یکی میباشد اما عضله حجم کمتری دارد.
مقایسه چربی و عضلهپس ما میتوانیم تمرکز را روی کاهش سایز شما بگذاریم و این تناسب اندام را تا مدت ها حفظ کنیدروش دیگر روش هوازی و چربی سوزی با از گردش خون و هضم بیشتر میباشد. این تمرینات که در جلسات تمرینی انجام
المان‌های تمرینی دوریان یتس

زمانی که ست‌های تمرینی را عادی اجراء می‌کردم، به‌میزانی که عضله‌ام بتواند برای ست بعدی ۱۰۰ درصد تلاش خود را به‌کار بگیرد بین ست‌ها استراحت می‌کردم. بین ست‌ها به ساعت نگاه نمی‌کنم یا ثانیه‌شماری هم نمی‌کنم. میزان استراحت تا حدود زیادی بستگی به میزان انرژی دارد که در ست قبلی صرف کرده‌ام. اگر مثلاً ست قبلی‌ام، ۲۰ تکرار پرس پا بوده، شاید قبل از اجراء ست بعدی ۴ الی ۵ دقیقه استراحت کنم تا عضله‌ام کامل ریکاو
@the52hertzalone1 چه خوش گفته شاملو “سکوت سرشار از ناگفته هاست”مشکوکم اگر تاریخ ایران زمین ،ناگفته ها را بگوید چرا که لب دوخته ایم در درون در هم آواره ایم به سخت جانی مان این گمان هست که مغرورانه  به روزهای خوش ناکجا امیدواریم...#انتشارات_پنجاه_دو_هرتز_تنهایی#احمدشاملو#گفتند #که#نمی#خواهیم#بمیریم#the52whale#the52hertzalone#the52hertzwhale
بخش اول: نکات تمرینهای استقامتی
1-سه بار در هفته، روزانه حداقل 30 دقیقه وزنه بزنید. شما می توانید از دستگاه ها، وزنه های آزاد، کش های تی آر ایکس، کلاسهای وزنه برداری و یا ترکیبی از این گزینه ها استفاده کنید.

هرگز بی مهابا و نسنجیده وزنه بر ندارید. این کار نیاز به قرارگیری صحیح و هدف قرار دادن صحیح فیبرهای عضلانی دارد. در یک کلاس مقدماتی برای برداشتن وزنه ها و نحوه صحیح اجرای حرکات زیر نظر یک شخص آموزش دیده شرکت کنید.
2- بین روزهایی که وزنه می زن
آب و عضلاتایا میدانید چرا بعضی از روزها احساس بی رمقی و ناتوانی میکنید و قدرت لازم را ندارید؟
یکی از دلایل آن میتواند کم آبی بدن باشد شما برای حرکت دادن عضلات خود به آب نیاز دارید غلظت و تراکم آب دربافت های مانند عضله که از نظر متابولیک فعال می باشند بیش از هر جای دیگری در بدن می باشد در بافت های غیر فعالی مانند چربی پوست و بعضی از بخش های استخوان کمترین تراکم را دارد عضلات بوسیله اعصاب کنترل می شوند
تحریک الکتریکی اعصاب و انقباض عضلات در نتی
راهکار های تقویت چشم
کاربران رایانه معمولا عادت به پلک زدن ندارند و اغلب وقتی پای تلویزیون می نشینند پلک نمی زنند. حال به عنوان یک تمرین و برای تقویت عضله چشم به مدت چند دقیقه و هر ۴ثانیه یک بار پلک بزنید. البته تعداد زیادی هستند که به علت بیماری ها و مشکلات چشمی باید از عینک یا لنز استفاده کنند اما بیشتر مردم و افرادی که به قصد اصلاح دید خود عینک می زنند، می توانند با تمرینات ساده ای که طی ۵مرحله عضله چشم را تقویت می کند، به میزان زیادی از ضعی
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
بعضی افراد هم به طور کلی کمبود وزن دارند و برای اینکه سالم باشند و انرژی بیشتری بدست بیاورند به دنبال افزایش وزن هستند. یکی از مشکلات شایع که در راه اضافه کردن وزن بوجود می آید استفاده بیش از حد از غذاهای پر کالری و بی ارزش از نظر مواد مغذی است. این شیوه به جای اینکه باعث به وجود آوردن عضله بشود باعث بدفرم شدن بدن و افزایش توده چربی میشود. در این مطلب شما را با مواد غذایی آشنا میکنیم تا بتوانید افزایش وزن سالمی داشته باشید: مغزدانه ها و کره مغز
عضله سازی آرزوی هر بدنسازی است. علاوه بر بدنسازها دیگر افراد معمولی هم دوست دارند در مدت زمان اندکی عضله سازی کنند و از شر چربی‌های دور بازو و شکم خود خلاص شوند. عضله سازی عنوان به ظاهر بزرگ و دشواری است اما فرایند عضله سازی ساده‌تر از آن است که فکرش را می‌کنید. امروز ما در جیمیتو به شما آموزش خواهیم داد که چگونه به راحتی شروع به عضله سازی کنید و چربی‌های بدنتان را اندک اندک حذف نمایید. همراه ما بمانید و نکاتی که در مورد عضله سازی به شما یادآ
یک درد عصبی روی ورید تمپورال سمت چپم حس میکنم. تمام عضله های پاهام بخاطر ورزش سنگین دیروز گرفته و دلم برای پیپ تنگ شده. دیروز استوری گذاشتم و یک دقیقه ازش نگذشته بود که ریپلای زد. اما هیچ وقت وقتی من چیزی بهش جواب میدم چیزی نمیگه که طولانی حرف بزنیم. همیشه ایموجی خالی میفرسته. احساس میکنم اگه جوابش رو بدم دارم خودم رو میچسبونم و حقیقت هم همینه و نمیخوام این اتفاق بیوفته. عضله پشت ساق پام هم حتی درد میکنه!
میدونی چیه ناتانائیل؟‌ بعضی چیزا توی ز
قبلا هم گفته ام؛کلمات جان دارند.روح دارند.احساس دارند.و قدرت،قدرت بسیار.کلمات میتوانند جان ببخشند،میتوانند جان بگیرند.
و بعضی هاشان مثل تیر در قلبت فرو میروند.و تا مغز استخوانت را میسوزانند.
من باختم.من دیگر کلمه ای ندارم.نه از جنس ابلغ من الکلام.از جنس بازندگی.از جنس خستگی.سکوت خواهم کرد.سکوتی تهی.سکوتی سرشار؛سرشار از اندوه.
#واین‌من
یک درد عصبی روی ورید تمپورال سمت چپم حس میکنم. تمام عضله های پاهام بخاطر ورزش سنگین دیروز گرفته و دلم برای پیپ تنگ شده. دیروز استوری گذاشتم و یک دقیقه ازش نگذشته بود که ریپلای زد. اما هیچ وقت وقتی من چیزی بهش جواب میدم چیزی نمیگه که طولانی حرف بزنیم. همیشه ایموجی خالی میفرسته. احساس میکنم اگه جوابش رو بدم دارم خودم رو میچسبونم و حقیقت هم همینه و نمیخوام این اتفاق بیوفته. عضله پشت ساق پام هم حتی درد میکنه!
میدونی چیه ناتانائیل؟‌ بعضی چیزا توی ز
اگر رسیدن به تناسب اندام و عضله سازی یکی اهداف شماست، استفاده از یک برنامه غذایی مناسب بعد از ورزش می تواند به اندازه فعالیتی که انجام دادید مهم باشد.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، مارنی سامیال به عنوان متخصص تغذیه ورزشی تاکید دارد خوراکی بعد ورزش می تواند باعث بهبود سریعتر، کاهش درد عضلانی، عضله سازی، بهبود عملکرد سیستم ایمنی و جایگزین گلیکوژن شود. گلیکوژن منبع اصلی سوخت برای ورزش است. عضلات از چربی های بدن به عنوان سوخت
دوش آب گرم تنش عضله را التیام و درد گرفتگی عضله را کاهش می دهد. اگر سردوشی قوی دارید که دیگر چه بهتر! اجازه دهید آب گرم مانند یک ماساژور روی شانه ها، گردن و کمر کار کند. تحقیقات نشان داده دوش آب گرم می تواند سطح اکسی توسین را بالا ببرد و اضطراب را کاهش دهد. هرکسی در کارش استرس را تجربه می کند می تواند از این مزیت دوش آب گرم بهره مند شود. دوش آب گرم همچنین مانند یک ضد احتقان طبیعی عمل می کند و باعث التیام نشانه های سرماخوردگی می شود، چون بخار آب گرم
گریپ فروت گریپ فروت از خانواده مرکبات و میوه‌ای سرشار از ویتامین ث و پتاسیم است. این میوه منبع غنی از فولات، آهن، کلسیم و سایر مواد معدنی محسوب می‌شود. لازم بذکر است کارشناسان نسبت به مصرف همزمان آن با برخی دارو‌ها به دلیل ایجاد برخی عوارض هشدار داده اند. طبع گریپ فروت سرد و خشک می باشدومصلحش عسل است. انواع سرخ و صورتی گریپ فروت سرشار از بتاکاروتن است که بدن آن را به ویتامین A تبدیل می‌کند. فیبر گیاهی گریپ فروت، فراوان است اما کالری کمی دارد

سینه مرغ دارای پروتئین بالایی می باشد که یکی از بهترین منابع پروتئین محسوب می شود. پروتئین موجود در مرغ دارای اسید آمینه می باشد که عنصر اصلی ساخت ماهیچه می باشد. شما می توانید با مصرف مرغ به صورت روزانه پروتئین مورد نیاز خود را تامین کنید.

سینه مرغ دارای پروتئین بالایی می باشد که یکی از بهترین منابع پروتئین محسوب می شود. پروتئین موجود در مرغ دارای اسید آمینه می باشد که عنصر اصلی ساخت ماهیچه می باشد. شما می توانید با مصرف مرغ به صورت روزانه پروتئین مورد نیاز خود را تامین کنید.
به نقل از میزان، جو از جمله مواد خوراکی است که جزو سوپر غذا‌هایی به حساب می‌آید که پشتیبان دستگاه گوارش ماست.جو سرشار ازفیبر‌های محلول و نیز ویتامین B۱ است که در کاهش جذب چربی‌ها در روده و نیز تجزیه و تبدیل انرژی غذا‌هایی که می‌خوریم خیلی کمک می‌کند.
ماست
نه تنها ماست یک خوراکی خوشمزه است، بلکه لطیف و خوش رایحه هم هست. ماست، منبع غنی پروتئین و سرشار از پروبیوتیک است. بدن شما به راحتی ماست را هضم کرده، و آن را فورا به منابع انرژی بدنتان منت
وقتی صحبت از تغذیه‌ی صحیح پس از تمرین می‌شود، بحث‌های زیادی وجود دارد. مشخص کنید بهترین مکمل‌ها برای مصرف پس از تمرین کدام اند و چرا مؤثر هستند!
گچ تمرین پاک شده و یک تمرین شدید دیگر ثبت گردیده است.
اکنون وقت آن است که به خانه بروید و رشد کنید. اما نه خیلی سریع! یک کار حیاتی دیگر باقی می‌ماند.
وزنه‌بردارهای علاقه‌مند مثل خودتان باید بدانند که افزایش عضله تا حد زیادی توسط آنچه بلافاصله پس از تمرین انجام می‌شود، تعیین می‌گردد.
و از میان
سلام این داستان اولین داستانی که نوشتم
اسمش فقیر امانتداره
این داستان رو به عنوان پروژه پایانی دوره آموزش نویسندگی ( داستان نویسی) استاد سرشار فرستادم
عیب زیاد داره اما قشنگه
زاویه دیدش تلفیقیه و سعی کردم مثل آنک؛آن یتیم نظر کرده باشه اما ما کجا و استاد سرشار کجا تازه اونم در اولین کارم
ولی خدایش بد نیست یعنی خودم که می گم قشنگه
شماهم وقت کردید بخونین...
به صورت سریالی و 9 تیکه ای ارسال می شه که از 4 آذر 98 هر دوشب یکبار
برای خوندنش بر روی نوشته 
منیزیم، ماده معدنی بسیار ضروری برای بدن می باشد که در صدها واکنش شیمیایی در بدن نقش دارد و به شما در حفاظت از سلامتی کمک می نماید. میزان مصرف روزانه منیزیم برای هر فردی ۴۰۰ میلی گرم توصیه شده است، ولی بسیاری از افراد این میزان توصیه شده را روزانه دریافت نمی کنند. با این حال، شما می توانید با شناخت و مصرف مواد غذایی سرشار از منیزیم به راحتی نیاز روزانه خود را برآورده سازید. به همین دلیل، در این مطلب خانومانه به ۶ ماده غذایی سالم و سرشار از منیز
بمیرم در کنار تو،
کنار بی غبار پربهار تو.
کناری که پر از احساس رؤیایی و ارمان است،
کناری که کنارش از هوسهایی گل افشان است،
کناری که بهای صد جهان است.
تو در باغ هوسهای دل من گل فشان مان!
هوسها پیر گشته، تو جوان مان.
ترا تا هر نفس بینم،
ترا در جام زیبای نگاه خویش سرشار هوس بینم،
ترا چون ساغر لبریز ارمان دلم سرشار می خواهم.
ترا هر ساعت و هر لحظه و هر بار می خواهم،
ترا بسیار می خواهم.
تو با من باش، هر دم باش، امان از قصد دشمن باش!
امید روشن قلبم در این د
خواص انبه:
انبه سرشار از ویتامین‌ ای و سی است که به تولید کلاژن کمک می‌کند. کلاژن عامل اصلی بازسازی سلول‌های پوست و افزایش الاستیسیته است. عواملی چون آلودگی هوا، تغییرات آب و هوایی و مشکلات ژنتیک می‌توانند موجب از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست و افتادگی آن شوند.انبه ماده‌ی غذایی تابستانی کاملی است، زیرا سرشار از کاروتنوئید، به ویژه بتاکاروتن است. بتاکاروتن از بدن‌مان در برابر اشعه‌های خطرناک نور خورشید در فصل تابستان محافظت می‌کند. انب
شبیه ساز ورزشی داینا

ماساژور و شبیه ساز ورزشی داینا

دستگاه شبیه ساز ورزشی داینا

قیمت حراج: 200000 تومان

شبیه ساز ورزشی داینا

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرد
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
برنامه غذایی افزایش حجم ، افزایش وزن
اضافه کردن وزن برای عده ای از مردم به اندازه لاغر کردن سخت است .از آن جایی که نمی توان برای هر کس به طور شخصی یک برنامه غذایی ارائه کرد ،ما برای شما در این مقاله برنامه غذایی افزایش حجم و برنامه تمرینی در باشگاه بدنسازی مناسب آماده کرده ایم که حداقل می تواند به شما ایده هایی برای دستیابی به آنچه که می خواهید بدهد .خوردن 4000 کالری در روز ممکن به شما حس یک خرس را که در انتظار خواب زمستانی است، بدهد. اما زمانی که
پیش از اینکه مراقبه جدید رو شروع کنیم، چند جلسه باید تمرین کنیم، در این جلسات چندین دستورالعمل جداگانه وجود داره تا بتونید این مراقبه رو مرحله به مرحله یاد بگیرید. وقتی بر روی هر مرحله تسلط پیدا کردید، می تونیم همه رو با هم جمع کنیم. برای شروع روی صندلی خود صاف بنشینید (یاحتی بر روی زمین دراز بکشید ، هر طور که راحت هستین ) و هر دو پاهاتون رو صاف روی زمین بگذارین و یا در حالت نیلوفری (پاها به صورت ضربدری) بنشینید بالشی زیر باسن تان بگذارین دستات
چون شیر سرشار از کلسیم است. مصرف روزانه آن به صورت متعادل می تواند به سلامت استخوان ها کمک کند.
شیر همچنین از پروتئین ها سرشار از است که برای عضله سازی و تقویت عضلات مورد نیاز است.
شیر دارای لینولئیک اسید است که همراه با کلسیم باعث بالا رفتن متابولیسم بدن می شود.
ویتامین D موجود در شیر همچنین می تواند برای استخوان سازی و رشد آنها مفید باشد و از پوکی استخوان جلوگیری کند.
ناگفته نماند که در این پاراگراف منظور از رژیم شیر، رژیمی است که در کنار یک ر
با سردشدن هوا برای گرم‌شدن به غذاهایی مانند ماکارانی و پنیر یا سوپ
خامه پناه نبرید. درعوض غذاهایی بخورید که برای فصل سرما عالی هستند.
غذاهای سالم و مفیدی که سرشار از مواد مغذی و آنتی‌اکسیدان هستند. این
غذاها باعث تقویت سیستم‌ایمنی شما می‌شوند و شما را در برابر هوای سرد
محفوظ می‌کنند.در ادامه با غذاهای مناسب فصل سرد آشنا می‌شوید.همچنین نکاتی
را در مورد آماده‌کردن این غذاها به مغذی‌ترین شکل ‌ممکن یاد می‌گیرید.
جو دوسر
آغاز فصل سرد به
http://WWW.NEGARSKIN.IRعوارض جانبی بوتاکس چیست؟

عارضه عمده بوتاکس ضعیف شدن عضلاتی است که در اطراف محل تزریق هستند و بنای اولیه بر اثر دارو رویشان نبود، مانند عضلات حرکت کره چشم که دوبینی می دهد و یا عضله بالابرنده پلک که افتادگی پلک می‌دهد.http://WWW.NEGARSKIN.IR
بواسیر یا هموروئید نوعی از بیماری های مقعدی است. این بیماری در اثر تورم عروق و التهاب عروق مقعدی ایجاد شده و موجب گشاد شدن عروق می شود. بواسیر با علائمی مثل درد، خارش، سوزش شناخته می شود. البته احتمال خونریزی و حس کامل نبودن دفع نیز در مراحلی از این بیماری وجود دارد. علت بواسیر سبک زندگی غلط است که موجب می شود، فشار زیادی به عروق مقعدی وارد شود. به طور مثال کم تحرکی، بارداری، یبوست و …. از جمله عواملی هستند که ریسک ابتلا به این عارضه
بواسیر یا هموروئید نوعی از بیماری های مقعدی است. این بیماری در اثر تورم عروق و التهاب عروق مقعدی ایجاد شده و موجب گشاد شدن عروق می شود. بواسیر با علائمی مثل درد، خارش، سوزش شناخته می شود. البته احتمال خونریزی و حس کامل نبودن دفع نیز در مراحلی از این بیماری وجود دارد. علت بواسیر سبک زندگی غلط است که موجب می شود، فشار زیادی به عروق مقعدی وارد شود. به طور مثال کم تحرکی، بارداری، یبوست و …. از جمله عواملی هستند که ریسک ابتلا به این عارضه
تحریک عضلات الکتریکی (ELECTRIC MUSCLE STIMOULATION) چیست ؟EMS استخراج انقباض عضلات با استفاده از تکانه های الکتریکی است .آیا بیش از حد علمی به نظر می رسد ؟ اما در واقع کاملاً ساده است !پالس ها توسط یک دستگاه ایجاد می شوند و از طریق الکترود به سطح پوست بالای عضلات می رسد تا تحریک شوند . پالس ها باعث انقباض عضلات می شوند ، بنابراین نتیجه شبیه به حرکت واقعی طبیعی و انقباض منظم ماهیچه ها است.
تمرین XBODY EMS می تواند برای ساختن و تقویت ماهیچه ها مورد استفاده قرار گیر
اگر دارید روی عضله سازی کار می کنید، حتما خودتان می دانید که تنها ورزش های بدنسازی کافی نیستند و لازم است که تغذیه و رژیم خود را نیز تنظیم کنید. بدنسازان تلاش خود را بر این می گذارند که چربی بدنشان را پایین تر از حد نرمال نگه دارند: بین 3 تا 8 درصد برای مردان و 10 درصد برای زنان. این کار برای ان است که عضلات دیده شوند و زیر لایه ای از چربی پوشانده نشوند. غذا خوردن مثل یک بدنساز به شما کمک خواهد کرد که عضله سازی کنید و از شر چربی های اضافه تان خلاص شو
تزریق دیسپورت چگونه است؟---------------------------------------------------------------------------پاسخ:باسلام خوب است، دیسپورت ویا بوتاکس با ازکارانداختن حرکت عضله وبه تبع ان چین نیفتادن پوست باعث بهبودى چین دچروک پیشانى وخط اخم میشود ضمنا نوع دارو وپزشکى که تزریق مى کند ومهارت پزشک مهم است

تزریق دیسپورت چگونه است؟---------------------------------------------------------------------------پاسخ:باسلام خوب است، دیسپورت ویا بوتاکس با ازکارانداختن حرکت عضله وبه تبع ان چین نیفتادن پوست باعث بهبودى چین دچروک پیشانى وخط اخم میشود ضمنا نوع دارو وپزشکى که تزریق مى کند ومهارت پزشک مهم است
http://WWW.NEGAhttp://WWW.NEGARSKIN.IRRSKIN.IR

در حال حاضر برای این بیماری هیچ دارویی کشف نشده و جراحی تنها راه درمان فیستول می باشد. که امروزه با لیزر این جراحی بسیار تمیز وراحت بدون درد وخون ریزی انجام میشود  اگر فیستول سرراست و  کمی عضله اسفینکتر دخیل باشد میتوان عمل فیستولوتومی انجام داد. در این روش با برداشتن سقف محل ، شکاف دورن کانال مقعد به شکاف بیرونی متصل و این شیار از داخل به بیرون التیام می یابد.
هرچند بعضی اوقات فیستول هفته ها و یا سالها پس از تخلیه خودش را نشان نمیدهد ولی ا
در ورودی معده شما، یک دریچه عضله ای حلقه ای شکل، وجود دارد، که اسفنکتر مری پایین (LES) نامیده می شود به طور معمول، LES بعد از عبور مواد غذایی بسته میشود اگر LES به طور کامل بسته نشود، اسید تولید شده توسط معده، می تواند به مری نفوذ کند این، می تواند سوزش سر دل را ایجاد کند ؛ اگر علائم رفلاکس اسید معده ،بیش از دو بار در هفته اتفاق افتد، شما بیماری رفلاکس اسید دارید، همچنین به عنوان بیماری ریفلاکس معده (GERD) شناخته می شود ، این بخش از سلامت نمناک به توضی
عوارض  هر روز خوردن  بیش از یک تخم مرغ:
 بررسی ها و  نتایج مطالعات انجام شده نشان می دهد  که خوردن بیش از یک عدد تخم مرغ در روز ، خطر ابتلا به حمله قلبی یا سکته را زیاد می کند زیرا آنها سرشار از کلسترول می باشند.در یک مطالعات جدید در طی 31 سال، که بین 30 هزار نفر فرد بالغ انجام شد، روزانه 1 و نیم عدد تخم مرغ بزرگ می خوردند، و در آخر احتمال بروز بیماری های قلبی در آنها 17 درصد افزایش پیدا کرد.

پروفسور کاترین تاکر، می گوید :حتی افرادی که دارای رژیم های
توی بدنسازی چیزی که بیش از همه برام جالبه، توجه به جزئیاته. با هر تمرین متوجه یکی از قسمت های بدنت میشی و تلاش میکنی تقویتش کنی. همون عضله ای که تا دیروز نمی دونستی اونجاست، همون که هر روز بی تفاوت ازش استفاده میکنی؛ مثلا وقتی میخوای وسیله ای رو جابجا کنی، به بالاترین شاخه ی پتوس آب بپاشی یا بیرحمانه قطره های اشک رو از صورتت پس بزنی.
چند روز قبل که نوشته راه حل هایی ساده برای کاهش وزن را در توییتر با کاربران پویان شاپ به اشتراک گذاشتیم استقبال خوبی از این مطلب به عمل آمد. اما یکی از کاربران سوالی در مورد روش های افزایش وزن و چاقی پرسیده بود و ما در جواب راهکار ساده ای را با او در میان گذاشتیم:

برای افزایش وزن بهترین راه حل عضله سازی است و راه عضله سازی ورزش بدنسازی به همراه رژیم پرچربی می باشد. حداقل هفته ای سه بار باشگاه، گرفتن برنامه از مربی حرفه ای و رژیم پرچربی که شام
سلام ...

خیلی وقته هر وقت تصمیم به نوشتن می گیرم ، کمتر از نیم ساعت بعدش ، روبه روی خودم ، یه کاغذ میبینم که پر شده از شاعرانه ها ...
اصلا انگار نوشته هایی که سرشار از واژه هستن ، از هر حسی خالی ان ...
اونقدر که حوصله ی آدم ها رو سر می برن ...
اونقدر که  لحظه های تلاقی نگاه ها رو سوخت می کنن ...
این توضیح های اضافه حتی میتونن کلام ملیح آدم ها رو به یه مسیر دیگه ببرن...
توضیح اضافه
توضیح اضافه
توضیح اضافه
""""" توضیح اضافه ممنوع """""
آدما باید یاد بگیرن حرف ها

روغن هسته انگور از زمان های قدیم به دلیل خاصیت دارویی اهمیت زیادی داشته است.بررسی های جدید نیز نشان می دهد که روغن هسته انگور در تنظیم قند خون و جلوگیری از سرطان و بیماری های قلبی موثر است. این روغن که سرشار از فلاوانوئید، بتاکاروتن، ویتامین ث و ای است خاصیت های زیادی دارد که در این مطلب این خواص را بررسی می کنیم.
روغن هسته‌ی انگور سرشار از بتاکاروتن و ویتامین‌های D، C و E است. همچنین اسیدهای چربی مانند پالمیتیک، استئاریک و لینولئیک دارد. ای
نارگیل یک میوه استوایی است که خواص بسیاری دارد.
درخت نارگیل می‌تواند در آب‎وهوای گرمسیری رشد کند و انواع مختلفی نظیر نارگیل سبز، قهوه‌ای و زرد دارد. نارگیل میوه مناطق استوایی است و در تمام نقاط جهان از آن استفاده می‌شود و اجزای مختلف آن به طور مستقل کاربردهای متفاوت دارد.
به گزارش مجله دلتا؛ این میوه یک منبع مغذی است که بیشتر املاح و ویتامین‌ها را دارد. در این مطلب به خواص نارگیل و آب آن می‎پردازیم.
خواص نارگیل

برای آلزایمر مفید است.
 از

تابستون بود که تربیت 1 برداشتمباید تابستون صبح اول صبح از رخت خواب دل میکندم و میرفتم دانشگاه گاهی انقدر خلوت بود دانشگاه که میترسیدمدانشکده تربیتم ته دانشگاه بود  انگار که تو بیابون بود گاهی میشد صدای سگ شنید..میخواستم بهترین باشم. برا همین اگه یه دور نرم دویدن بود و یه دور پیاده روی من همشو تند میدوئیدم چون من مربی گری داشتم به اونا نمی گفتم ولی پیش خودم بهش فکر میکردم که من بهترمو خب دوئیدن زیاد اول صبح باعث میشه طعم خون توی دهنت حس کنی..
افزایش وزن با تمرینات قدرتی

عضله بیش از چربی وزن نمی کند

"دالان می گوید:" یک نظر رایج در هنگام دیدن
مقیاس این است که "عضله سنگین تر از چربی است" که گمراه کننده است.
"یک پوند چربی وزن یک پوند عضله دارد، اما حجم عضله چگال تر از حجم چربی و در
نتیجه سنگین تر است.

هنگامی که شما شروع به تغییر ترکیب بدن
خود را با تمرینات خود - با ساخت توده عضلانی و کاهش چربی بدن خود - وزن خود را
ممکن است افزایش دهد که خود موجب رژیم لاغری موثر در کوتاه مدت خواهد آورد. در
در حال حاظر برای این بیماری هیچ دارویی کشف نشده و جراحی تنها راه درمان فیستول می باشد. که امروزه با لیزر این جراحی بسیار تمیز وراحت بدون درد وخون ریزی انجام میشود  اگر فیستول سرراست و  کمی عضله اسفینکتر دخیل باشد میتوان عمل فیستولوتومی انجام داد. در این روش با برداشتن سقف محل ، شکاف دورن کانال مقعد به شکاف بیرونی متصل و این شیار از داخل به بیرون التیام می یابد.
هرچند بعضی اوقات فیستول هفته ها و یا سالها پس از تخلیه خودش را نشان نمیدهد ولی ا
http://WWW.NEGARSKIN.IRدو هفته قبل تزریق بوتاکس داشتم که پس از یک هفته افتادگی پلک یک‌طرف ایجاد شد، چه مدت به این صورت باقی خواهد ماند؟

گاهی مقداری از بوتاکس تزریق شده مهاجرت کرده و عضلات ناخواسته را ضعیف می کند. در افتادگی پلک بوتاکس روی عضله بالابرنده پلک اثر کرده  و بسته به مقدار دارویی که مهاجرت کرده زمان بهبودی حدود دو هفته است.
کیوی،میوه ای سرشار از ویتامین ث
کیوی یکی از بهترین میوه هایی است که مصرف آن موجب جوان نگاه داشتن پوست شما می شود. کیوی سرشار از ویتامین ث و مواد مغذی است. خوردن تنها یک کیوی می تواند نیاز روزانه شما را به ویتامین ث تامین کند. همچنین این میوه دارای مقادیر زیادی از فیبر است. وجود فیبر در رژیم غذایی به دفع سموم از بدن شما کمک می کند و این موضوع مقداری از بار دفع سموم را از پوست بدن می کاهد.
ویتامین ث به ساخته شدن کلاژن در بدن کمک شایانی می کند. عنصری
ایکس بادی xbodyایکس بادی ورزشی با متد EMS میباشد که به معنی تحریک الکتریکی عضلات و چربی ها است؛ در این روش که پالس های الکتریکی کنترل شده که به وسیله ما تعیین میشود و در هر جلسه این پالس بر اساس نیاز بدنی افزایش میابد، سرعت عضله سازی و چربی سوزی ٣الی ٥ برابر حالت عادی بدنسازی و چربی سوزی افزایش میابداین یعنی با دو بار ورزش در هفته نیاز ورزشی شما بر طرف میشود لذا این ورزش برای کسانی که خواهان چربی سوزی یا عضله سازی هستند و وقت کافی ندارند بسیار منا
طی جراحی اسلیو معده بخشی از معده برای همیشه جدا می شود و بقیه آن با استفاده از منگنه جراحی بسته خواهد شد. اندازه معده پس از جراحی تا 75 درصد کاهش پیدا می کند.
جراحی اسلیو معده، هم به تنهایی می تواند به عنوان یک روش درمان چاقی استفاده شود و هم ممکن است پیش نیازی برای انجام سایر جراحی های لاغری مانند بای پس معده باشد.

روند جراحی اسلیو معده چگونه است؟
قبل از شروع جراحی اسلیو معده، بیمار توسط تیم بیهوشی بیهوش خواهد شد. اسلیو معده معمولا به کمک دور

توضیحات فایل
خلاصه کتاب حرکت شناسی پیام نور ppt
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت و خلاصه کتاب حرکت شناسی دکتر ابوالفضل فراهانی انتشارات دانشگاه پیام نور رشته تربیت بدنی در ۱۸۸ اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت کتاب حرکت شناسی دکتر ابوالفضل فراهانی ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۱۰
تعریف مفصل
م
«من خود را دوست دارم، روی خود کار می‌کنم و خودسازی می‌کنم تا بتوانم با تمامیت و سرشار بودن خود به تو نزدیک شوم. من از خود مراقبت می‌کنم تا تو مجبور نباشی این کار را برای من انجام دهی. با سرشار بودن است که می‌توانم به خاطر تو خود، هدایا، محبت و تلاشم را بخشش کنم. من تنها کسی هستم که عهده‌دار خود و در نهایت مسئول خود و سلامت خود هستم. از این رو من به عنوان مباشرِ بزرگ‌ترین موهبتی که به من ارزانی شده است، یعنی زندگی‌ام، باید مراقبِ سلامت جسم، آ
توضیحاتی در مورد پروتز سینه
بهبود شکل و تناسب اندام شما به وسیله روش های مختلف جراحی پلاستیک، باعث افزایش اعتماد به نفس
شما شده و نیز باعث تغییر در نگرش دیگران نسبت به شما می شود. همه ساله
تعداد زیادی از زنان در سرتاسر دنیا، عمل جراحی پروتز سینه را انجام می
دهند و در واقع جراحی پروتز شایعترین عمل جراحی زیبایی
بر روی پستان ها می باشد. بر طبق مطالعات انجام شده میزان رضایت بیماران
بعد از انجام این عمل بسیار بالا می باشد و انجام جراحی پروتز عل
سلام
داشتم با یکی از خانم های آزمایشگاه حرف میزدم مکالمه جالبی شد.
قضیه این بود که من خیلی دوست داشتم یه مدت گیاه خواری کنم ببینم چجوریه و تاثیرات روحیش چیه چون خیلی توصیه شده و این خانمم خانم نسبتا معنوی ای هستش و داشتیم ازین صحبتا میکردیم. یه همچین چیزی شد
- میدونید چیه همش تقصیر شما خانماست
- چرا؟
- من همیشه دوست داشتم گیاه خواری کنم ولی نمیشه که همزمان هم بزرگ شد و ورزش کرد و هم گیاه خواری کرد
- چه ربطی به خانما داره؟ 0_0
- بدن ایده آل خانما برا
گوجه فرنگیگوجه فرنگی میوه ای با کاروتنوئید بالا به شمار می رود و موجب حفظ مواد مغذی سلول ها از گزند رادیکال های آزاد می شود. اگر می خواهید از آفتاب سوختگی جلوگیری کنید، ترکیب رب گوجه با روغن زیتون و استفاده از آن برای 10 هفته موثر خواهد بود. گوجه فرنگی سرشار از لیکوپن (آنتی اکسیدان) است.پروتئین هنگام هضم غذا به شکل اسید آمینه خرد شده که مانند پوششی برای سلول ها می باشد. همچنین اسید آمینه موجب تسریع در فرآیند بهبود سلول های پوست می گردد.تخم مرغت
حلوا ارده یکی از خوراکی های گرم و خوشمزه است که از قدیم مصرف می شده. حلوا ارده سرشار از خاصیت است و برای افرادی که مزاج سرد دارند مناسب است. حلوا ارده از کنجد سابیده شده با شیره و یا شکر تهیه می شود. حلوا ارده بسیار مقوی است و بهترین خوراکی برای صبحانه است. سعی کنید از کودکی به فرزندانتان حلواارده بدهید، چون به تقویت حافظه و هوششان بسیار کمک می کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با خواص بی نظیر حلوا ارده بیشتر آشنا شوید.

حلوا‌ ارده را با
به قلم دامنه : به نام خدا. «جا‌به‌جایی در قدرت» اثر «الوین تافلر»، ترجمۀ خانم دکتر شهین‌دخت خوارزمی، «ترسیم مسیر قدرت از زور تا ثروت و از ثروت تا دانایی» است. از نظر تافلر «منبع قدرت در یک دوره، زور و خشونت بود؛ در دورۀ دیگر ثروت و دارایی، و در قرن 21 دانایی. که خلاصه‌اش در این شعار می‌گنجد: «عضله، پول و مغز». نماد زور، عضله، نماد ثروت، پول و نماد دانایی، مغز است. یعنی گشودن دریچه‌های دنیای دیجیتال به روی انسان. مانند گوشی‌های لمسی و پیام‌ر
آناتومی زانو – کشکک زانو
کشکک زانو ، استخوان کوچکی است که در جلوی مفصل زانو قرار دارد و در پشت آن، قسمت مفصلی انتهای پایینی استخوان ران با آن مفصل می شود. سطح پشت کشکک و سطح جلوی انتهای پایینی استخوان ران پوشیده از غضروف است و کشکک در این محل که به شکل یک شیار است می تواند به آسانی به سمت بالا و پایین بلغزد.
کشکک در واقع مانند یک سپر و محافظ در جلوی زانو است و ضرباتی که از جلو به زانو وارد می شود را جذب می کند.عضله چهارسر ران که مهمترین عضله برا
آناتومی زانو – کشکک زانو
کشکک زانو ، استخوان کوچکی است که در جلوی مفصل زانو قرار دارد و در پشت آن، قسمت مفصلی انتهای پایینی استخوان ران با آن مفصل می شود. سطح پشت کشکک و سطح جلوی انتهای پایینی استخوان ران پوشیده از غضروف است و کشکک در این محل که به شکل یک شیار است می تواند به آسانی به سمت بالا و پایین بلغزد.
کشکک در واقع مانند یک سپر و محافظ در جلوی زانو است و ضرباتی که از جلو به زانو وارد می شود را جذب می کند.عضله چهارسر ران که مهمترین عضله برا
تخم مرغ در تناسب اندام
تخم مرغ یکی از غذاهایی هست که طرفداران زیادی داره و البته مخالفان زیادی هم داره 
طرفداران تخم مرغ ورزش کاران و ... هستن و بیشتر مخالفان از قشر کم سواد هستن
تخم مرغ خواص خیلی خاصی داره که بعضی از افراد از خواص های اون اطلاع ندارن و اون غذا رو بد می‌دونن مثلا تخم مرغ سرشار از چربی های خوبه مثل امگا سه و سرشار از مواد معدنیه که برای بدن واقعا حیاتیه ما ورزش کاران از تخم مرغ خیلی استفاده میکنیم چونکه هم خیلی ارزونه و هم خیلی م
از مهمترین نکات در بدنسازی رژیم درست است: چیزی که شما میخورید ارتباط مستقیم با حجم عضلاتی که می سازید و یا از دست می دهید دارد. در اینجا مواد غذایی را ذکر خواهیم کرد که از ضروریات یک رژیم بدنسازی مناسب هستند!
1. سفیده تخم مرغ
دلیلی وجود دارد که همه بدنسازان موفق در دنیا سفیده تخم مرغ را در رژیم های خود جا می دهند. نسبت پروتئین به چربی در سفیده تخم مرغ 60 به 1 است: سفیده تخم مرغ از خالص ترین منابع پروتئین در دنیاست.
این غذای خارق العاده عضله ساز ارزش
بخش اول: تمرین های بدنسازی
1- خودتان را ملزم به انجام تمرینات سخت تر کنید.
رشد عضله زمانی اتفاق می افتد که ماهیچه ها را به کار بگیرید تا رشته های کوچک پاره شده و این شانس را پیدا کنند که بزرگ تر و قوی تر شوند. وقتی تمرینی را انجام می دهید که ماهیچه هایتان به آن عادت دارند، فرایند عضله سازی اتفاق نمی افتد. فقط زمانی ماهیچه هایتان بزرگ تر می شوند که تا وقتی در آن ها احساس کشش کنید، به تمرین ادامه دهید. بلافاصله پس از تشدید تمرین هایتان می توانید رشد
سیستم های تولید انرژی

(خلاصه مطالبی که در کلاس در خصوص سیستم های انرژی تدریس شد و برای امتحان حتما یک سوال می آید )

عضله برای آنکه به حالت انقباض درآید احتیاج به انرژی دارد. منبع اصلی انرژی عضله آدنوزین تری فسفاتATP است که به مقدار کمی در عضله وجود دارد ولی به مقدار زیادی انرژی آزاد می کند. کراتین فسفات CP منبع انرژی دیگری است که در سلولهای عضلانی ذخیره می شود. اگر مقدار ATP در سلول بیش از اندازه لازم باشد انرژی اضافی صرف تولیدCP می شود و در نتیجه م
خواص میوه ازگیل:
 سرشار از مواد مغذیهر ۱۰۰ گرم از میوه ازگیل دارای ۴۳ کالری، انرژی می باشد. ۱۰۰ گرم از میوه ازگیل همچنین، ۵/۰ میلی گرم روی، ۵/۰ میلی گرم منگنز، ۲/۷ میلی گرم آهن، ۳۹ میلی گرم فسفر، ۵۵ میلی گرم منیزیم، ۷۳ میلی گرم کلسیم و ۷۹۲ میلی گرم پتاسیم دارد. این ارقام نشان می دهد که ازگیل سرشار از مواد معدنی می باشد. همچنین ازگیل فاقد هرگونه چربی اشباع و کلسترول است و در آن ۷۵ درصد آب و ۲۱ نوع اسید چرب مانند استئاریک اسید، پالمتیک اسید، لینول
غولی بود با چشمان آبی که به زنی باریک اندام دلداده بودرویای زن خانه ای  کوچک بود خانه ای با باغچه‌ای پر از یاسکه باروری در آن شکوفا بود غول او را دیوانه وار دوست داشت دست هایش برای کارهای بزرگ ساخته شده بود نمی توانست خانه ای این چنین بسازدنمی توانست درِ خانه ای با  باغچه‌ای پر از یاسو سرشار از باروری را بکوبد غولی بود با چشمان آبی که عاشق زنی باریک اندام شده بودزنی باریک اندام و ریز نقش زنی که آغوشش برای آسودگی بازو از  گام‌های بلندِ د
سکوت باید
سکوتی معنادار برای تکرار نبودن
سکوتی کش‌دار برای تازه شدن
سکوتی سخت برای پختگی
سکوت اما انتها ندارد!
مبادا غرقش شوی!
مبادا نفهمی و بگذرد!
فرصت‌های "زندگی‌کردن" را می‌گویم
باید دل سپرد
حیف است تنهایی
حیف است سرشار نکردن دیگری از بودنت...
باید سرشار کردن خودت از بودنش...
روزها می‌گذرند و تو همچنان در سکوت
باید گفتن
باید شنفتن
باید اشتباه کردن، جبران کردن
باید دل سپرد
به او، به چشمانش، دستانش، شیرینی لبانش
به آن اتفاق ساده -که سرشار
مشکل نعوظ می تواند زندگی زناشویی را شدیدا تحت تاثر قرار داده و برای مردان بسیار ناراحت کننده باشد . در این مطلب به برخی از روش های خانگی و گیاهی برای درمان اختلال نعوظ اشاره شده است . لطفا با ما همراه باشید .

درمان خانگی و گیاهی مشکل نعوظ
فهرست
درمان های خانگی و گیاهی برای مشکل نعوظ
1 ) تغییر سبک زندگی
2 ) تمرین کیگِل یا تمرین دیافراگم لگنی به درمان مشکل نعوظ کمک می کند
3 ) به مقدار کافی آب بخورید
4 ) L-آرژنین برای درمان مشکل نعوظ مفید است
5 ) انجیر بر
گوجه فرنگی منبع اصلی لیکوپن، یک آنتی اکسیدان است که به میوه آن رنگی زنده می دهد.لیکوپن همچنین حاوی ترکیبات گیاهی مختلف دیگری از جمله بتاکاروتن، ناریژنین و اسید کلروژنیک است.بتا-کاتوتن رنگدانه ای به رنگ نارنجی قرمز است که به گیاهان رنگ می بخشد و به ویتامین A تبدیل می شود که برای داشتن پوست سالم و سیستم ایمنی بدن ما بسیار مفید است.  گوجه فرنگی همچنین سرشار از ویتامین هایی مانند ویتامینC، پتاسیم، فولات و ویتامین K است.از آنجا که گوجه فرنگی سرشا
با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی
در این مقاله به بررسی نقش عضلات در درد های زانو میپردازیم
همانگونه که استحضار دارید بسیاری از درد های زانو ناشی از مشکلات عضلانی میباشد که به انها دردهای میوفیشیال  می گویند که تشخیص آن فقط بر عهده یک فیزیوتراپیست مجرب میباشد زیرا در بسیاری از مواقع منشا درد با محل احساس درد فاصله دارد و همین تشخیص را مشکل میکنددر اینجا به ترتیب عضلاتی که نقاط ماشه ای آنها (trigger point)باعث درد زانو میشود را بررسی میکنی
اینترنت قطع شده ! منم داشتم توی وبلاگ های به روز شده میگشتم و پستاشونو میخوندم
رسیدم به یه وبلاگی ک نویسندش یه کنکوری بود ، افکارش و نوشته هاش شبیه دوران کنکور خودم بود امید و شوق به اینده و تصمیم برای شروع اما واهی و بدون عمل ! سرشار از انگیزه و شوق و رویا پردازی اما بازهم تبلی بر اون غلبه میکنه و خود واقعیشو نشون نمیده
وای ک چقدر این کنکور بی رحم هستش و در بدترین برهه سنی رخ میدهه
مشکل اینجاست ک این شروعه طوفانی رخ نمیده و هربار با شکست مواجه
حلوا ارده یکی از خوراکی های گرم و خوشمزه است که از قدیم مصرف می شده. حلوا ارده سرشار از خاصیت است و برای افرادی که مزاج سرد دارند مناسب است. حلوا ارده از کنجد سابیده شده با شیره و یا شکر تهیه می شود. حلوا ارده بسیار مقوی است و بهترین خوراکی برای صبحانه است. سعی کنید از کودکی به فرزندانتان حلواارده بدهید، چون به تقویت حافظه و هوششان بسیار کمک می کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با خواص بی نظیر حلوا ارده بیشتر آشنا شوید.

حلوا‌ ارده را با
لاغری و تناسب اندام باور نکردنیتکنولوژی EMS با استفاده از تحریک الکتروعضلانی، تمرینی با انقباض عضلانی قوی تر و شدید تر نسبت به تمرین در باشگاه بدن سازی و یا سایر ورزش ها برای شما ایجاد می کند. با توجه به فیزیک و اهدافتان، می توانید عضله سازی کنید و یا چربی سوزی انجام دهید بدنی شاداب تر و سالم تر داشته باشید. عضلات شما به سادگی کارآمدتر می شوند. تکنولوژی EMS بر روی بیش از 90٪ عضلات کار می کند که در مقابل باشگاه ورزشی که بر روی 30٪ عضلات کار می کند بس
مقاله شماره 134Modeling and Identification of Human Neuromusculoskeletal Network
Based on Biomechanical Property of Muscle
سال انتشار ۲۰۰۸ مدلسازی,و شناسایی شبکه عصبی عضلانی اسکلتی انسان براساس پارلمترهای بیومکانیکی عضلهشبیه سازی گزارش کار ۸خلاصه مقاله ۳پاور ۳۱ ص عالیجهت دریافت نسخه اصلی این  مقاله به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید.
@arshaddars
هفته قبل تزریق بوتاکس داشتم که پس از یک هفته افتادگی پلک یک‌طرف ایجاد شد، چه مدت به این صورت باقی خواهد ماند؟
گاهی مقداری از بوتاکس تزریق شده مهاجرت کرده و عضلات ناخواسته را ضعیف می کند. در افتادگی پلک بوتاکس روی عضله بالابرنده پلک اثر کرده  و بسته به مقدار دارویی که مهاجرت کرده زمان بهبودی حدود دو هفته است
خواص تخم شترمرغ

با وجود اینکه برخی معتقدند که تخم شتر مرغ ارزش غذایی پایین تری نسبت به تخم مرغ ، تخم اردک، تخم بلدرچین و… دارد، اما باید با این واقعیت رو به رو شد که تخم شترمرغ نیز مانند تخم هر پرنده دیگری دارای ارزش غذایی بالایی است و برای تمام اعضای بدن اعم از مغز و سیستم عصبی، چشم، استخوان ، کبد و قلب، عضلات، سیستم ایمنی و … مفید بوده و به سوخت و ساز بهتر و عملکرد بهتر بدن کمک خواهد کرد. از مهم ترین خواص تخم شترمرغ می توان به موارد زیر اش
روش تمرینی است که ترکیبی از دو تمرین می باشد و هر تمرین درست بعد از تمرین دیگر اجرا می شود. مزیت این تمرین ذخیره زمان و تمرین با شدت بالاست. بدنسازان ورزیده و پیشرفته اغلب فشار تمرینی خود را به کمک این سیستم افزایش می دهند.در سیستم تمرینی سوپرست دو حرکت متفاوت برای دو و یا چند گروه عضلانی بدون استراحت مابین اجرا می شود.
سه مفهوم تمرینی برای سوپرست وجود دارد :
تمرین عضلات آنتاگونیست : استفاده از عضلات  مخالف.
برای مثال : جلو بازو و پشت بازو (تمری
روش های درمانی جراحی زخم:
دبریدمان:
فرآیند تمیز کردن بافت های مرده ، کثیف و آلوده به میکروب ها ، دبریدمان نامیده می شود. مهم ترین قسمت درمان زخم ، دبریدمان است. این یک رویا خواهد بود که منتظر بمانید تا زخم بدون دبریدمان کافی بهبود یابد. عمل دبریدمان می تواند با برش پوست بافت های مرده ، شستشو با وسایل کورت یا برس ، تمیز کردن با دستگاه های شستشوی فشار قوی انجام شود.
بخیه، نزدیک کردن:
اگر پایه زخم به تمیزی کافی رسیده باشد ، لبه های زخم را می توان با
افزایش مقاومت عضلات
ورزش کلیستنیکس یا استریت ورک اوت یکی‌ از معدود ورزش‌هایی‌ می‌باشد که ورزشکار میتواند بدون استفاده از هرگونه وزنه و یا وسایل بدنسازی عضلات خود را به طور قابل چشمگیری افزایش بدهد. به هر حال این ورزش نمی‌تواند جایگزینی برای بدنسازان قدرتی‌ و کسانی‌ که عضلات توده‌ای میخواهند باشد.
در این ورزش عضلات بر اصل مقاومت تدریجی‌ ساخته میشوند. زیرا ورزشکار تنها با وزن خود این ورزش را انجام میدهد. اما کلیستنیکس میتواند مقدار قا
چند روز پیش برای اولین بار به فکر فرو رفتم که آخرین باری که خندیدم کی بوده... البته لبخند که زدم... اما خنده را یادم نمی آمد... همین الان دراز کشیده بودم و داشتم توییتر فارسی میخاندم و ناگهان خندیدم... چنان خندم گرفت که سرمو کردم تو بالش... بعد در حین خنده پوست لبمو روی دندونام حس کردم... عضله های گونه م رو روی بالش حس کردم... بعد صربان قلبم و حس کردم... بعد نفس هامو... و همچنان داشتم میخندیدم. .. خنده ی خودمو بعد از مدت ها احساس کردم... بغضم گرفت... منقبض شدم.
ترمیم پستان بعد از جراحت
ترمیم سینه پس از عمل برداشتن سینه یا جراحات وارد شده بر سینه برای بازسازی یا بازگردانی سینه که تمام یا بخشی از ان با جراحی برداشته شده یا بدشکل شده است قابل انجام است.در واقع ترمیم سینه به دلایل مختلفی توسط افراد انجام می شود.
علل مختلفی وجود دارند که موجب می شوند تا بانوان مجبور باشند قسمتی و یا تمام سینه خود را تخلیه کنند؛ از دست دادن سینه ها موجب می شود تا فرد از نظر ظاهری تفاوت هایی را با دیگران داشته باشد؛ این ا
الکتروتراپی چیست؟
الکتروتراپی یک اصطلاح گسترده‌ است. تمام روش‌هایی که به‌منظور درمان، در آن‌ها از ابزارهای الکتریکی استفاده می‌شود، در حوزه الکتروتراپی قرار می‌گیرند. فیزیوتراپیست‌ها به‌عنوان یکی از ابزارهای خود در خصوص توان‌بخشی افراد، از الکتروتراپی استفاده می‌کنند.
الکتروتراپی یک شیوه درمانی در طب فیزیکی است. در الکتروتراپی با دستگاه TENS به‌وسیله پدهای الکتریکی که بروی پوست قرار می‌گیرد، اعصاب و فیبرهای حرکتی عضلات، تحت تح
۱-وزن فعلی و درصد چربی بدنتان را ارزیابی کنید. اگر می خواهید چربی بدنتان را کم کنید، باید ابتدا خود را وزن کرده و چربی بدنتان را با دستگاه های کالیپر، اندازه بگیرید. پس از اندازه گیری چربی بدن به وسیله کالیپر، می توانید محاسبات مربوط به چربی را با استفاده از قد و وزنتان انجام دهید.
هنگام کات کردن، انتظار می رود ضمن حفظ عضله، از چربی بدن کاسته شود. پس شما به روشی نیاز دارید تا مطمئن شوید وزنی که از دست داده اید از چربی بوده و نه عضله. محاسبه درصد
سرشار از حسرت، منفعل تر از همیشه، بیزار از این گذر سریع عمر، بیزار از مات موندن های بلافایده ، ذهن درگیر و دغدغه های ناتموم، نگرانی و بی خبری، خیره موندن به عقربه ها و انتظار، شبِ بی انتها، میل به نیستی، خلاصه ی این شبِ صبح شده و عاری از خواب. 
مقاله‌ای اختصاصی از مجله فیت شیپ
آیا متابولیسم بدن را می توان بهبود بخشید؟ افزایش متابولیسم، برای تمام افرادی که مراقب وزن خود هستند، یک هدف نهایی و عالی شناخته می شود، اما اینکه بدن شما به چه سرعتی کالری می سوزاند، به چند عامل بستگی دارد. بعضی از افراد، به صورت ارثی، متابولیسم بالایی دارند. حتی در حالت استراحت نیز، مردها بیشتر از زن ها کالری می سوزانند. متابولیسم اکثر افراد، بعد از 40 سالگی به تدریج کاهش می یابد. هرچند که شما نمی توانید سن،
سال گذشته مثل امشب زن عموی من به دنبال سرطان متاستاتیک فوت کرد
سارکوم که از عضله پای چپش شروع شده بود طی دو سال _حتی با درمان_ تا مغزش پیشروی کرد
و از پا درش آورد ...
موندن عمو و دختر عموی 3 ساله ی بیچاره ی من ...
این دو نفر رو که ببینم دلم آب میشه از غصه
هیچ کلمه ای نیست که بشه غم و تنهایی و دلتنگی عمو و دخترعموم رو باهاش توصیف کرد
دختر عموی بیچاره ی تنهای من ، بی پناه ترین دختر دنیاست
هرچی میخوام دعا کنم ، میگم خدا دلش شاد باشه، زندگیش قشنگ باشه ...

ا
صبح به این امید چشمم را باز کردم که صبح جمعه اس و حالا حالا می تونم بخوابمحس بد و وحشتناکی بود که متوجه شدم امروز روز غیر تعطیلیه و باید به چشمای خسته و پر از خواب اهمیت ندمبلههههه باید از رختخوابم دل بکنم و پیش به سوی کار
خدایا روزی سرشار از خبرای خوب برامون رقم بزن
زیتون یک میوه کوچک از خانواده میوه‌های دانه‌دار می‌باشد که سرشار از خواص درمانی و مقوی برای بدن انسان است.
زیتون سرشار از ویتامین E و دیگر اکسیدان‌های قوی می‌باشد، مطالعات
زیادی نشان داده که خواص زیتون برای قلب انسان، مقابله با پوکی استخوان و
سرطان به شدت مناسب است.
زیتون همچنین دارای چربی می‌باشد که می‌توان از آن برای تولید روغن استفاده نمود، روغن زیتون برای رژیم‌های لاغری بسیار مناسب است.
زیتون‌های نارس اغلب به رنگ سبز می‌باشند و

بوتاکس از سم باکتری کلستریدیوم ساخته می شود، و نحوه کار آن به صورت غیر فعال کردن عصب در عضله است ، در نتیجه عضلاتی که تزریق شده اند قادر به انقباض نبوده و در نواحی پیشانی و خط اخم بیمار قادر نخواهد بود که اخم کند یا از عضلات پیشانی استفاده کند و این باعث بهبود چین و چروک و صاف شدن چین و چروک ها در محل تزریق شده می شود . محل های معمول تزریق ناحیه خط اخم ، خطوط پیشانی و اطراف چشم و در موارد خطوط اطراف لب و گردن و گونه های لپ می باشد. تزریق بوتاکس چن
کافئین، محرکی است که در قهوه، چای، شکلات و برخی از نوشابه‌های غیر الکلی یافت می‌شود. این محرک انقباض عضله‌ی قلب، مصرف اکسیژن، سوخت و ساز و دفع ادرار را افزایش می‌دهد.
بر اساس تحقیقات صورت گرفته، مصرف دوزی معتدل از کافئین باعث هوشیاری و تمرکز خواهد شد. در صورتی که مصرف بیش از اندازه‌ی آن می‌تواند باعث افزایش تپش قلب، فشار خون، عصبانیت و در برخی موارد باعث خستگی در افراد شود.
فقط عضله ای ست که زور می زند...!
کافکا
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
ببین یک تماس ساده...یک «چه عجب!» یک دیدن سرشار از عشق...یک"دلم برایت تنگ شده"از ته دل...یک گفت و گوی کوتاه..."یک چه خوب شد امدی موقع خداحافظی"...چقدر حال هردویمان را خوب می کند و تو تا همین امروز قبل از ظهر،ساعت ده و پنجاه و نه دقیقه،دریغش میکردی.
+ممنون که دوستم داری.شایدباورت نشه ولی من به این دوست داشتن ها محتاجم...
+بعد از پیامک زدن و گفتن حرف های بالا، حال او هم خیلی خوب است...

برای داشتن اندامی مناسب باید بدانیم که چه مقدار کالری دریافت می‌کنیم و چه میزان کالری می سوزانیم. معمولا ورزشکاران میزان کالری که هنگام ورزش در باشگاه می‌سوزانند را بیش از حد واقعی تخمین می‌زنند.به گزارش سلامت نیوز به نقل از ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از My fitness pal، ورزشکاران فعالیت‌های مختلفی در باشگاه انجام می‌دهند و میزان کالری سوزی آن را معمولا بیش از حد ارزیابی می‌کنند. بررسی‌ها نشان داده است که میزان کالری سوزی دویدن بر روی تردمیل 13 درصد،

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها